23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

influencer

Këshillues pushimesh, somelierë, influencer; Profesionet e reja që po nxit turizmi në vend

Rritja e turizmit po nxit profesione të reja në sektor dhe në industritë mbështetëse të tij. Operatorët e një sërë segmenteve shprehen se tendenca vjen si rezultat i standardit dhe cilësisë, të cilat po ndryshojnë gradualisht në përshtatje të kërkesave nga tregje të reja që po vijnë në Shqipëri.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications