23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

inovative

Lançohet për konsultim Strategjia e Zhvillimit të Sipërmarrjes Inovative 2024-2030: Mbështetje për Startup-et, me rëndësi për zhvillimin ekonomik të vendit

Ministrja e Shtetit për Sipërmarrjen dhe Klimën e Biznesit, Delina Ibrahimaj lançoi për konsultim Strategjinë e Zhvillimit të Sipërmarrjes Inovative për vitet 2024-2030. Ky...

“Rentfromlocals”, platforma inovative që synon të krijojë një treg të përbashkët për marrjen me qira të makinave dhe apartamenteve në Shqipëri

Me numrin e turistëve që është në rritje të vazhdueshme në Shqipëri, industria e turizmit do të ketë një peshë gjithmonë e më të...

Hidrocentrali gjysmë shekullor i vjetër në Shqipëri po kthehet në qendër inovative të energjisë

Shqipëria ka një sistem specifik të prodhimit të energjisë elektrike. Shteti ballkanik është mbështetur kryesisht në teknologjinë hidroenergjetike, ajo përbën më shumë se 99%,...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications