36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

integruara

Targeti i 2024 për uljen e humbjeve teknike të energjisë, Balluku: Investime për nënstacione të integruara. Pas OST, radha e OSSH

Zëvëndëskryeministrja dhe ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku ka inspektuar nënstacionin e Kuçovës, ku pajisjet e vjetra të viteve ’50-’60 janë zëvëndësuar dhe janë instaluar...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications