36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

interesuara

TEC-et lundrues, 5 shoqëri të interesuara për karburantin – KESH: Tenderi hapet në muajin maj, fondi limit dhe sasia s’bëhen ende publike 

5 shoqëri kanë shprehur interes për të marrë pjesë në garën që do të hapë Korporata Elektroenergjetike Shqiptare për blerjen e karburantit, që do...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications