30.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

inxhinieria

Bill Gates: Profesionistët në fusha si shkenca, inxhinieria dhe ekonomia do të jenë të suksesshëm në tregun e ardhshëm të punës

Sipërmarrësi ikonë i teknologjisë dhe bashkëthemeluesi i Microsoft, Bill Gates është i fiksuar pas së ardhmes.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications