36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

ipad

2020, familjet në Lezhë, Durrës dhe Kukës zotërojnë më shumë smartphone, Berati dhe Elbasani më pak

Qarqet dhe bashkitë e vendit shfaqen me tregues ekonomikë paradoksalë në të dhënat zyrtare.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications