30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

iPhoneve

Vlera e iPhone-ve tuaj bie këtë fundjavë

Apple dhe klientët e saj po bëhen gati për linçimin e gjneratës së re të iPhone-ve. Sipas thashethemeve, iPhone 15 mund të prezantohet nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications