36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ishdeputeti

Presidenti Begaj dekreton ambasadorët e rinj – Ish-deputeti Ervin Bushati emërohet ambasador në SHBA

Presidenti i Republikës së Shqipërisë liroi dhe dekretoi ambasadorët e rinj. Ndërkohë ish-deputeti Ervin Bushati është emëruar Ambasador i  Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Të...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications