26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ishministrja

Ish-ministrja e Financave tregon se përse FMN është kundër Amnistisë Fiskale

E ftuar në “Debat” nga Alba Alishani në “A2CNN”, ish-ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj, aktualisht Sekretare për Burimet Njerëzore në Partinë Socialiste,...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications