36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

ISHP

“38% më shumë individë që punojnë në të zezë” – ISHP inspektoi 4948 biznese mbi bazë risku në 6 muajt e parë të vitit

Ledina Elezi/ Inspektorati Shtetëror i Punës dhe Shërbimeve Shoqërore ka vijuar me kontrollet për respektimin e standarteve të punës sipas legjislacionit në fuqi nga...

ISHP tender 5.1 milionë lekë për mirëmbajtjen stacionare të ajrit – Operatori Ekonomik duhet të kryej proceset ekzaminuese, testuese dhe ndërhyrje për riparim

Instituti i Shëndetit Publik ka hapur procedurë prokurimi me objekt marrëveshje “Shërbim i mirëmbajtjes së stacionarëve të ajrit” dhe me fond limit rreth 5.1...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications