30.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Izrael

“Lufta e re” Izrael – Palestinë! Ramabaja: Preken edhe shqiptarët, rritet nafta dhe energjia!

Drejtori i Institutit Shqiptar për Gjeopolitikë, z. Sadri Ramabaja tha për Scan Live se “lufta e re” Izrael – Palestinë, në mënyrë të pashmangshme...

Valë e re e rritjes së çmimeve nga lufta në Izrael – Ramabaja: Nafta dhe energjia më të prekshmet, qytetarët janë humbësit

Lufta në Izrael pritet të japë një reaksion zinxhir që do të ketë pasoja jo vetëm në Ballkanin Perëndimor si rajon, por edhe në...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications