16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

izraelit

A kanë kontaktuar deri më sot alienët me planetin Tokë? Studimi i ri izraelit jep përgjigjen e shumëpritur

Nëse alienët ekzistojnë vërtetë, atëherë përse nuk kanë tentuar ndonjëherë të na kontaktojnë?Jeta e jashtëtokësorëve prej vitesh ka tërhequr vëmendjen e shumë shkencëtarëve dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications