16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

J.P.Morgan

Rënie të rendimenteve globale të obligacioneve – Parashikimi për vitin e ardhshëm i J.P.Morgan, 2022 viti më i keq për obligacionet

Rendimentet globale të obligacioneve parashikohet të bien në vitin 2023 pasi balanca mes kërkesës dhe ofertës do të përmirësohet me 1 trilion dollarë, sipas...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications