16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

janarit

Bonot e thesarit zhgënjejnë edhe në 2024, Yield-e minimale – Ankandi i parë i janarit për instrumentet 12-mujore. Normat e interesit pranë 3.25%

Bonot e thesarit e kanë nisur edhe vitin 2024 në ujëra të cekta, fare pranë normës bazë të interesit, e cila që prej nëntorit...

Besimi në ekonomi gjatë janarit. Qytetarët më optimistë, sipërmarrësit me pritshmëri të ulëta

Pak optimizëm te qytetarët dhe pritshmëri të ulëta, thuajse demoralizim, për sipërmarrësit. Kjo është fotografia bardhë e zi e këtij fillimiviti në Vrojtimin e...

Shitjet e energjisë, KESH fitoi gati 15 milionë euro gjatë janarit

Gati 15 milionë euro në një muaj. Kaq para ka fituar Korporata Elektroenergjitike Shqiptare pas 6 procedurave tenderuese për shitje të energjisë elektrike gjatë...

AKBN nxjerr për eksplorim 1 bllok nafte – Investitorët e interesuar mund të aplikojnë për bllokun 5 deri në mes të janarit

Agjencia Kombëtare e Burimeve Natyrore ka ndërmarrë një fushatë promovimi për blloqet e lira të kërkimit të naftës, teksa ka ofruar për eksplorim bllokun...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications