36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

japonez

Turistët e parë në Hënë – Miliarderi japonez prezanton ekuipazhin

Një këngëtar korean i muzikës pop dhe një Dj amerikan do të jenë mes nëntë anëtarëve të misionit “Dear Moon”, të sponsorizuar nga miliarderi...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications