23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

lëshojnë

Shqiptarët “lëshojnë dorën” tek nafta – Rritet konsumi, mbi 46 mijë ton vetëm në muajin Shkurt

Qytetarët shqiptarë kanë konsumuar më shumë karburant gjatë muajit Shkurt 2024 dhe duket se ky trend është favorizuar dhe nga koha e mirë çka...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications