36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

lëshon

Amazon lëshon prototipet e para të satelitëve të internetit!

Më shumë se katër vjet që kur gjigandi i teknologjisë njoftoi planin e tij ambicioz për të investuar shumë në ndërtimin e një rrjeti...

Rreziku i radhës për njerëzimin, Elon Musk lëshon alarmin

“Inteligjenca artificiale paraqet rreziqe të thella për njerëzimin dhe për këtë arsye nevojitet një pauzë për të paktën gjashtë muaj në testimet e sistemeve...

Qeveria “lëshon dorën” për pensionet dhe administratën – Sa do të jetë financimi për secilën kategori këtë vit dhe në vijim?

Qeveria planifikon që fondi i vënë në dispozicion për politika të reja pensionesh apo shpërblimin e pensionistëve si dhe për pagat e administratës  të...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications