21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

lezha

Ekskluzive/Durrësi, Lezha, Fieri e Vlora aplikojnë për rritjen e çmimit të ujit – Shoqëritë rajonale mbulojnë me shërbim 13 qytete

Tre shoqëri rajonale dhe një shoqëri ujësjellës-kanalizime kanë aplikuar pranë Entit Rregullator të Ujit për rritjen e tarifave që aplikojnë ndaj abonentëve. TV ...

Ku po marrin më shumë kredi qytetarët? – Në Elbasan, rritja më e madhe e huasë. Lezha, e vetmja me rënie

“Scan Intel” ka analizuar portofolin e kredisë së individëve sipas rretheve (definicioni i Bankës së Shqipërisë për përkatësinë gjeografike). Të dhënat i referohen portofolit...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications