23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

licencon

ERE licencon 229 MW energji – Viti 2023/ Kryesojnë TEC-et me 110 MW, 104 MW janë energji diellore

Enti Rregullator i Energjisë ka dhënë një sërë licencash për prodhim energjie gjatë vitit 2023, teksa fuqia totale e instaluar arrin në 229 MW....

ERE licencon 239 MW energji – 6-mujori/ Kryesojnë TEC-et me 110 MW, 76 MW janë energji diellore

Enti Rregullator i Energjisë ka dhënë një sërë licencash për prodhim energjie gjatë 6-mujorit të parë të këtij viti, teksa fuqia totale e instaluar...

Shoqëritë rajonale të ujësjellësve – ERRU licencon 12 nga 15 kompanitë e krijuara, i hapet rruga rishikimit të çmimeve

12 shoqëri rajonale të ujësjellës – kanalizimeve janë licencuar nga Enti Rregullator i Ujit në veprimatrinë e furnizimit me ujë dhe largimin e ujërave...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications