36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

liderëve

Kredi e shpejtë e pa dokumente. Vjen bashkëpunimi i ri mes liderëve të industrisë fintech Kredo Finance dhe Easy Pay   

Një zhvillim tjetër i ri, që premton të zgjerojë mundësinë e kreditimit të shpejtë dhe pa dokumenta, është krijuar midis dy liderëve të industrisë...

Sa është ‘rroga’ e liderëve botërorë ? – Ja krerët e shtetit që paguhen më shumë

Të qenit kryetar shteti ose kreu i qeverisë përfshin presion të lartë nga qytetarët e vendit dhe nga jashtë kufijve, orë të gjata pune...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications