29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

limit

TEC-et lundrues, 5 shoqëri të interesuara për karburantin – KESH: Tenderi hapet në muajin maj, fondi limit dhe sasia s’bëhen ende publike 

5 shoqëri kanë shprehur interes për të marrë pjesë në garën që do të hapë Korporata Elektroenergjetike Shqiptare për blerjen e karburantit, që do...

Inteligjenca Artificiale po kalon çdo limit, ka filluar të lexojë mendjen  

Zhvillimi i sektorit të Inteligjencës Artificiale e cila po përkthehet në muajt e fundit në programe gjithmonë e më të afërta për publikun, është...

Qeveria kurseu vetëm 8.4% nga tenderët – Fitohen me vlera, afër fondit limit. 3.3% e kontratave jepen në tavolinë

Tenderët publikë për punë, mallra apo shërbime fitohen nga kompanitë me vlera afër fondit limit, ndërkohë që ky fakt konfirmohet edhe nga të dhënat...

Qeveria i jep të drejtë vetes të rrisë “pa limit” pensionet – Kur vendoset për indeksim më shumë se një herë dhe si bëhet...

Qeveria shqiptare i jep të drejtë vetes që të mund të vendosë për indeksimin e pensioneve më shumë se një herë në vit. Referuar...

Super tenderët e ARRSH: Lidhet kontrata për Elbasan-Qafë Thanë, një nga ofertat fituese sa 99% e fondit limit

Gati 4 mld lekë është vlera e tre tenderëve të Autoritetit Rrugor Shqiptar, për të cilët janë shpallur kompanitë fituese apo është lidhur kontrata....

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications