21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

liqeni

Denaj me peshkatarët ne Shirokë: Liqeni, gjenerues punësimi, turizmi dhe zhvillimi ekonomik!

Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Anila Denaj, gjatë një vizite në Shirokë të Shkodrës, u ka bërë thirrje peshkatarëve për të rritur bashkëpunimin...

Sonda e NASA-s sjell prova të një liqeni të lashtë në Mars

Sonda Perseverance e NASA-s që aktualisht është duke eksploruar një pjesë të Marsit, ka shkrepur imazhe të reja që duket se zbulojnë prova gjeologjike...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications