21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

lirua

“Zogu u lirua”, Musk bëhet pronar i Twitter. Çfarë ndryshon për përdoruesit?

Është zyrtare! Elon Musk ka tashmë nën pronësi Twitter-in, dhe sapo mori kontrollin shkarkoi zyrtarët e lartë të kompanisë, argumentin se e kanë mashtruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications