36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

listime

Sa u rritën qiratë në Tiranë dhe Bregdet? – Publikohet analiza e Departamentit të Kërkimeve në BSH me 34 mijë listime

Një analizë e Departamentit të Kërkimeve në Bankën e Shqipërisë, i kryer mbi 34 mijë listime për qiradhënie për periudhën janar 2017 – dhjetor...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications