36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

listohen

Bursa energjisë, listohen 3 anëtarët e parë – Bëhen pjesë kompanitë publike, nisja e funksionimit ende e pacaktuar 

Kompanitë publike të energjisë janë anëtarët e parë të Bursës Shqiptare të Energjisë Elektrike. ALPEX ka njoftuar se Furnizuesi i Shërbimit Universal dhe Furnizuesi...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications