21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

liston

“Çmimet rrezikojnë ekonominë e Shqipërisë” – Banka Botërore liston pasojat në jetën e qytetarëve

Rritja e mëtejshme e çmimeve të ushqimeve dhe energjisë përbëjnë një rrezik të rëndësishëm për rritjen ekonomike, pasi ato mund të ndikojnë negativisht në...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications