16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

afrimin

Kina ngadalëson blerjet e naftës ruse me afrimin e sanksioneve europiane

Rafineritë kinezë po ngadalësojnë blerjet e naftës së papërpunuar ruse në dhjetor dhe po paguajnë prime më të ulëta përballë sanksioneve të afërta të...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications