6.5 C
Tirana
E premte, 23 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

çmimetçdo

Ligji për turizmin prek dhe çmimet, çdo sipërmarrës turistik detyrim të afishojë listën, përfshihen dhe shezlongët

Një prej ankesave të pushuesve edhe në sezonin veror që lamë pas ishin çmimet, mos afishimi i tyre apo gjendja përballë çmimeve të ndryshuara...

Latest news

- Advertisement -spot_img