14.5 C
Tirana
E premte, 1 Mars 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

corporate metaverse

Kompanitë duan të ndërtojnë një sferë virtuale për të kopjuar botën reale. Po vijnë “Binjakët Dixhitalë”

Lidhja e botës dixhitale me atë fizike mund të zhbllokojë inovacionin dhe të shfrenojë imagjinatat e gjithësecilit prej nesh.

Latest news

- Advertisement -spot_img