12.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Cryptot

Kriza largoi shqiptarët nga Crypto-t, a po rikthehen në 2023? – Eni Shtini: Disa prej monedhave kryesore janë rritur me 100%, po rritet vëmendja

Eksperi i Kriptovalutave Eni Shtini thotë se trazirat e shumta të tregut gjatë vitit të shkuar frenuan ndjeshëm investimet e shqiptarëve në monedha virtuale. Por...

Crypto-t i njohim pak, por s’jemi prapa. Kemi një ligj – Akademiku Meka: Shkalla e njohjes, e ulët. Janë realitet i afërt, duhet të...

Akademiku Elvin Meka i konsideron kriptovalutat një realitet të afërt në tregjet financiare globale, ashtu si dhe në Shqipëri. Ai thotë se shkalla e njohjes...

Latest news

- Advertisement -spot_img