6.5 C
Tirana
E premte, 23 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Debati

Shtrenjtimi i energjisë për furrat e bukës – Rihapet debati/ Shoqata, letër ERE-s: 2 propozime për faturimin e këtyre bizneseve 

Teksa në mesin e muajit korrik, Enti Rregullator i Energjisë rrëzoi kërkesën e OSHEE për rritjen e çmimit të energjisë elektrike për furrat e...

Shtrenjtim i energjisë për furrat e bukës? – Rikthehet debati, preken rreth 4.000 subjekte në të gjithë vendin

Tregtimi i prodhimeve të brumit, pastiçerisë apo produkteve të tjerë ushqimorë nga furrat e bukës ka rikthyer debatin për rritjen e çmimit të energjisë...

Fasha e energjisë, debati për llogaritjen e çmimit dhe tavanit 800 kw

Fasha e energjisë 800 kilovat për abonentët familjarë u rikthye në qendër të debatit për energjinë, pak ditë pas qeveria deklaroi se nuk do...

Debati për taksat, deputetët kërkojnë heqjen e përjashtimeve fiskale

Të vendoset barazi dhe drejtësi fiskale, duke taksuar më shumë fitimet e pamerituara në kurriz të shqiptarëve. Këtë kërkuan deputetët socialistë e demokratë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img