6.5 C
Tirana
E premte, 23 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Defender

Njeriu që bleu 200 Land Rover Defender në 2015 dhe tashmë po bën miliona duke i shitur

Një burrë i cili bleu mbi 200 Land Rover Defender disa vite më parë tashmë i ka nxjerrë sërish në shitje dhe fitimi është...

Latest news

- Advertisement -spot_img