12.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

dekade

Janari solli 206 mln euro më shumë në banka – Ndër rritjet më të larta në një dekadë, por në rënie për familjarët

Depozitat në paranë e gjerë gjatë janarit janë rritur pranë një niveli të ri rekord, në 1.3 trilionë lekë, tregojnë shifrat më të fundit...

Pas 1 dekade, gati numërimi i fermave dhe bagëtive – Bujqësia në “terr” që nga viti 2012, nis puna për Censin në këtë sektor

Prej vitit 2012 kur është realizuar edhe Censi i fundit në bujqësi, ky sektor përballet me një kakofoni të dhënash dhe në shumë raste...

Latest news

- Advertisement -spot_img