36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fermeri

Industria e bimëve mjekësore rrezikon falimentin – Hysenaj: Të mbështetet fermeri përmes pagesave direkte

Industria e bimëve aromatiko-mjekësore nuk është në ditët e saj më të mira për shkak te zhvlerësimit disa mujor të euros dhe parashikimet janë...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications