29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

financier

Raporti i kontabilistëve për fiskalizimin/ Portali SelfCare vijon të bllokohet, nuk reflketon faturat e blerje-shitjes në kohë reale

Mosfunksionimi i plotë i portalit SelfCare vijon të jetë shqetësim për bizneset dhe kontabilistët në zbatim të procesit të fiskalizimit.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications