21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

firmat

Spanja takson bankat dhe firmat energjetike – Propozimi kalon pengesën e parë në parlamentin e vendit

Propozimi për taksat e papritura për bankat dhe kompanitë e mëdha energjitike në Spanjë, ka kaluar pengesën e parë në parlamentin e vendit, duke...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications