21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fitojmë

Google, në telashe për diskriminimin e gjuhës shqipe – Asllani: Nëse nuk marrim një përgjigjje për 30 ditë, fitojmë çështjen

Gjigandi i teknologjisë Google u padit pak ditë më parë për diskriminimin  e gjuhës shqipe, nga dy shqiptarët Neshad Asllani dhe Haki Dervishi. I...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications