29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

forcohet

Euro dhe normat e interesit, Sejko: Leku po forcohet, politika monetare mund të shtrëngohet më tej

Euro do të zhvlerësohet më tej, sipas parashikimeve të Bankës së Shqipërisë. Në një kohë kur valuta europiane po shkëmbehet për më pak se...

Sa do të gjobiten individët që nuk deklarojnë vlerat monetare? – Forcohet kontrolli i kalimit të parave CASH në pikat kufitare

Qeveria shqiptare do të forcojë kontrollet sa i takon kalimit të parave CASH në pikat kufitare, metaleve apo gurëve të çmuar. Në projektaktet e...

Pse pavarësisht kolapsit të tregut të kriptove Ripple vazhdon të forcohet në mënyrë konstante?!

Ripple është ende optimist, pavarësisht lajmeve se Coinbase Wallet do të ndalojë së mbështeturi këtë aset në të ardhmen e afërt. Që nga 1...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications