23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Foto

Tashmë mund të dërgoni foto në “HD” me anë të WhatsApp

Ditëve kur WhatsApp u shkatërronte cilësinë e fotove që u nisnit kontakteve tuaja mesa duket u ka ardhur fundi.CEO i kompanisë mëmë të WhatsApp-it,...

Smartphone-t e serisë së re Galaxy A, pajisjet perfekte për foto fantastike gjatë pushimeve verore

Vera është stina e momenteve të paharrueshme, udhëtimeve dhe eksplorimit të vendeve të reja. Ditët me diell do t’ju nxisin dëshirën të shkrepni fotografi...

Fitoi vendin e parë me foto të realizuar nga inteligjenca artificiale, artisti gjerman refuzon çmimin

Me avancimin e teknologjisë, bota është bërë gjithnjë e më shumë e pasigurt. E thënë ndryshe, informacionet që po prodhohen në internet duhen parë...

Orbituesi i Koresë së Jugut sjell foto bardhezi të Tokës e Hënës

Kanë kaluar 55 vite që prej se astronauti i Apollo 8, Bill Anders shkrepi një foto ikonike që do të ndryshonte perceptimin e njerëzve...

Publikohen foto dhe detaje të reja nga supermakina e prodhuar në Afganistan

Detaje dhe pamje të reja janë publikuar nga makina e parë sportive e prodhuar në Afganistan, e cila u zbulua rreth 2 javë më...

Foto spektakolare, Dielli i buzëqesh teleskopit të NASA-s

Dielli buzëqesh përpara teleskopit hapësinor Solar Dynamics Observatory (Sdo). Fotoja spektakolare e postuar nga NASA në Twitter, tregon tre njolla të shfaqura së fundmi...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications