21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fundvit

Fund abuzimit me çmime e sigurinë ushqimore në fundvit? – Sokolaj: Të merren masa frenuese! Civici: Puna ka nisur prej dy javësh

Gjatë periudhës së festave sikurse ndodh rëndom çdo vit, konsumatorët përballen me rritje të çmimeve të produkteve dhe kryesisht atyre të shportës, por edhe...

Si do jenë çmimet në 2023, flet Kreu i Kërkimit Shkencor i BSH – Tanku: Shenjat e zbutjes po vërehen që këtë fundvit, rënia...

Në një intervistë ekskluzive për televizionin Scan, Drejtori i Departamentit të Kërkimit Shkencor të Bankës së Shqipërisë Altin Tanku ka analizuar pritshmërite e ccmimeve...

Inflacioni “infekton” edhe gjelin e detit – Pensionistët: Shpërblimi i pamjaftueshëm për fundvit. Shpresën e kemi te fëmijët

Pensionistët janë ndër subjektet më vulnerabël ndaj efekteve të inflacionit. Rritja e çmimeve të produkteve dhe shërbimeve po bëhen gjithnjë e më shumë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications