23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

fuqizuar

A janë fuqizuar bashkitë në 5 vitet e fundit? – Analiza e shifrave/ Ecuria e të ardhurave nga taksat dhe tarifat

Zgjedhjet e 14 majit përqendruan vëmendjen jo vetëm tek procesi i votimit por edhe tek fakti se sa të shëndetshme janë bashkitë aktuale sa...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications