36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

futin

Çmimet futin në “sherr” Braçen me tatimet – Deputeti: Rritje abuzive e shitjet pa faturë. DPT: Çmimet caktohen nga kërkesë-oferta!

Rritja e çmimeve të frutave dhe perimeve në prag të Vitit të Ri ka gjeneruar debat midis deputetit të Partisë Socialiste, Erion Braçe dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications