30.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gjetjet

“Kam ngadalësuar plakjen”, gjetjet e shkencëtarit që po jeton nën ujë

Që prej 1 marsit, shkencëtari amerikan Joseph Dituri, një oficer i marinës amerikane në pension dhe drejtor i Bordit Ndërkombëtar të Mjekësisë Nënujore ka...

Siguri të pamjaftueshme në teknologji dhe informacione, gjetjet e Kontrollit të Shtetit

Sisteme të amortizuara, ambiente kur ruhen serverët jashtë standardeve dhe siguri e pamjaftueshme për të ruajtur informacionet. janë këto disa nga gjetjet e Kontrollit...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications