29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjysma

U financua vetëm gjysma e fermerëve – Nga fondet në bujqësi përfituan 8.825 aplikantë në 12 qarqe të vendit

Fondet e vëna në dispozicion gjatë këtij viti në sektorin bujqësor për mbështetjen e fermerëve përmes skemës kombëtare kanë arritur të mbulojnë pothuajse gjysmën...

Gjysma e makinave që hyjnë në vend nuk do të regjistrohen dot

Nga viti i ardhshëm, gjysma e automjeteve që importohen në Shqipëri nuk do të mund të regjistrohen dot për të qarkulluar në territorin e...

Shqiptarët nuk dinë çfarë taksash paguajnë! – Anketa: 83% shprehen se janë të larta, afro gjysma e tyre duan ti shmangen

Pavarësisht se qytetarët kanë detyrim të paguajnë një sërë taksash dhe tarifash vendore çdo muaj, 23 për qind e tyre nuk kanë asnjë informacion...

Gjysma e fermerëve skualifikohet nga financimi për grurin – Bilanci i fushatës/ 3100 aplikantë fitues, dominon Fieri dhe Korça

Më shumë se gjysma e fermerëve që kanë aplikuar për të të përfituar nga mbështetja e Agjencisë së Zhvillimit Bujqësor dhe Rural për mbjelljen...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications