29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

godinave

Rihapen tenderët për eficiencën e energjisë – Projekte për rinovimin e godinave në 14 bashki dhe ngritja e databazës së konsumit energjetik

Pas anulimit, Agjencia për Eficiencën e Energjisë planfikon të rihapë tenderët, që kanë në fokus hartimin e projekteve për rinovimin me eficiencën energjie të...

Auditimi teknik “prek” 122.690 ndërtesa banimi – Qeveria parashikon prishjen e godinave mbi 50-vjeçare që nuk janë të sigurta!

Të paktën 122 690 ndërtesa për qëllime banimi do të preken nga vendimi për auditimin teknik, që parashikon qeveria. Kjo shifër përfshin ato objekte...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications