26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gradaçela

Hapet për publikun gradaçela me mbi 80 mijë bimë, 51 kate dhe 90 mijë m2 sipërfaqe! (FOTOT)

Gjetja e hapësirës për zona të gjelbra është një sfidë në çdo qytet, e sidomos në qytetet më të dendura e të populluara në...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications