36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Grekët

Nafta në det, eksperti: Grekët ndjekin studimet shqiptare

Nëse grekët zbulojnë naftë në det dhe burimi shtrihet edhe në vendin tonë ka rregulla ndërkombëtare që bëjnë ndarjen e fitimit, pavarësisht marrëveshjes së...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications