23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

hekurudhat

Rrugët, hekurudhat, portet dhe energjia! Cilat janë projektet ekzistuese dhe të reja që do të financojë buxheti i shtetit në 2024  

Buxheti i vitit të ardhshëm për infrastrukturën dhe energjinë parashikon vijimin e mbështetjes financiare për projektet ekzistuese madhore si dhe çeljen e projekteve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications