21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

hekurudhore

Lidhja hekurudhore Durrës-Prishtinë – Mavraj: Impakt ekonomik dhe gjeopolitik

Një projekt madhor që do të sjellë impakt pozitiv jo vetëm në ekonomi, por edhe në aspektin gjeopolitik e ka cilësuar Edison Mavraj, këshilltari...

I pari në botë: Treni i mahnitshëm malor zviceran që mund të kërcejë shinat hekurudhore! (FOTOT)

Duke kombinuar elegancën dhe rehatinë me përsosmërinë teknike të shekullit të 21-të, udhëtimi më i ri panoramik i trenit në Zvicër më në fund...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications