21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

hyjnë

Mbi 477 mld lekë deri në shtator, paratë që po hyjnë në buxhet po tejkalojnë dhe parashikimet më optimiste

Saimir Korreshi, deputet i PD-së, foli në Ditarin e orës 23:00 në A2 CNN për zhvillimet në seancën e fundit parlamentare dhe për atë...

Gjysma e makinave që hyjnë në vend nuk do të regjistrohen dot

Nga viti i ardhshëm, gjysma e automjeteve që importohen në Shqipëri nuk do të mund të regjistrohen dot për të qarkulluar në territorin e...

Hyjnë në qarkullim monedhat me portretin e mbretit Charles – 9.6 milionë monedha 50 pens u shpërndanë në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar

Monedha e parë me portretin e mbretit Charles III ka hyrë në qarkullim në Mbretërinë e Bashkuar, duke u shpërndarë në të gjithë vendin...

BE në diskutime që qytetarët e Kosovës të hyjnë në bllok pa viza!

Bashkimi Europian ka lëvizur një hap më afër për të lejuar mbajtësit e pasaportave të Kosovës të hyjnë në bllok pa kërkesa për viza....

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications